Oferta wykonawcza


Oferujemy usługi generalnego wykonawstwa

Jako biuro projektowe oferujemy usługę generalnego wykonawstwa, czyli poprowadzenie realizacji obiektu od projektu do zakończenia budowy.

Proces składa się z kilku etapów:

Koncepcja

I etap, który w największym stopniu rzutuje na finalną formę budynku. W tym etapie rozpoznajemy potrzeby klienta, sprawdzamy działkę, analizujemy jaka forma i typ budynku jest możliwy do wybudowania w danym miejscu, omawiamy układ funkcjonalny budynku oraz jego formę zewnętrzną, następnie przygotowujemy wstępne rysunki architektoniczne i wizualizacje, które będą stanowiły wstęp do dalszych  prac projektowych. Po zakończeniu tego etapu jesteśmy w stanie opracować bardzo ogólny, wstępny kosztorys.

Projekt budowlany

po zaakceptowaniu koncepcji zaczynamy prace nad wielobranżowym projektem budowlanym- wykonujemy szczegółowe projekty architektoniczne, konstrukcyjne , branży sanitarnej i elektrycznej, opracowujemy charakterystykę energetyczną budynku. Uzyskujemy wszystkie warunki w zakresie mediów, organizujemy podkłady mapowe, i jeśli są wymagane- badania gruntu, uzgodnienia z rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych i sanitarno-higienicznych, projekt branży drogowej, sprawy związane z decyzjami środowiskowymi, operaty wodnoprawne itd. – projekt uzgadniamy w Starostwie powiatowym i rozwiązujemy wszystkie problemy które mogłyby się pojawić. Po ukończeniu prac projektowych jesteśmy w stanie dokładnie oszacować koszt realizacji budynku i przekazać Państwu naszą ofertę wykonawczą.

Dodatkowo- możemy zaoferować wykonanie projektów wnętrz i zieleni.

Budowa

Organizujemy budowę i nadzorujemy prace od wbicia szpadla po wydanie kluczy do budynku. Sprawując nadzór autorski dbamy o to żeby realizacja budynku przebiegała sprawnie i wiernie odwzorowywała projekt, na bieżąco rozwiązujemy wszelkie problemy które mogą wyniknąć podczas budowy oraz pilnujemy harmonogramu i budżetu. Dzięki naszemu nadzorowi można mieć pewność że każdy etap budowy został wykonany rzetelnie i przebiega zgodnie z planem.

Dodatkowo możemy zaoferować wykonawstwo wykończenia wnętrz i realizacji zieleni.

Odbiór robót

W trakcie i po zakończeniu budowy sprawdzamy jakość i zgodność z projektem każdego elementu budynku, następnie wykonujemy wszelkie formalności związane z odbiorami budynku- jesteśmy zaangażowani w realizację nie tylko do wydania obiektu do użytkowania- po ukończeniu budowy zapewniamy gwarancję na trwałość wszystkich wykonanych przez nas elementów.

 

 

 

architekt piła, biuro projektowe piła

W naszym dorobku mamy liczne realizacje, m. in:

-Domy jednorodzinne na osiedlu Dolaszewo i Cyk

-Budynki wielorodzinne we współpracy z firmą ESC – m.in. Osiedle Widokowe, budynki przy ul. Podchorążych i Rodła w Pile

-Budynek biurowy obok Sądu Rejonowego w Pile przy al. Powstańców Wlkp.

-Rozbudowa fabryki Trumpf Mauxion Chocolates w Tucznie

i wiele innych…

 

Współpraca z nami zapewni Państwu nadzór specjalistów nad każdym etapem budowy, oszczędność czasu, pieniędzy i …nerwów.

 

 

architekt piła, biuro projektowe piła